Shopping Cart

Müşteri Hizmetleri : 0541 426 24 24

500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

2016 yılında başladık Düş Yolculuğumuza.

30 metrekare alanda 5 masa ile başladığımız Düş Yolculuğuna yıllar geçtikçe yeni duraklar eklemeyi başardık.

2016 Yılında “ Her Şey Güzel Olacak, Bir Gün “ Sloganını kullanarak İnsanlara amacımızı anlatmaya çalıştık. Fakat 2019 yılında Siyasi bir slogan olarak kullanılınca Sloganımızı değişmek zorunda kaldık.

2016 Yılının Haziran Ayının 3. Gününde ilk Şubemizi açarak Düş Yolculuğuna başladık. Bu yolculuğumuzda bizimle birlikte birçok misafirimizi ağırlayıp “ daha iyi nasıl hizmet edebiliriz “ sorusunu kendimize yol haritası edindik.

2017 Yılının Aralık Ayının 8. Gününde ikinci şubemizi açarak daha çok misafirimize hizmet sağlamayı hedefledik. Düşlerimizi ve Anı’larımızı daha sıcak hissetmek amacıyla melodilere kulak verdik. Bulunduğumuz ilin konumu gereği konser imkanı olmayan bir şehir de Misafirlerimize dinlemek istedikleri sanatçıları daha yakın daha samimi bir alan hedefledik ve Düş Sahnemizi hizmete açtık.

İnsanlara duygusal ve sosyal varlıklar olduklarını, sohbetin telefonlar parmaklarla değil de yüz yüze olabileceğini hatırlatmak istedik ve bu amaç ile yolumuza devam edeceğiz,,,

Kurucu Hakkında;

Kurucumuz 2016 yılında başladığı bu Düş Yolculuğunda 26 yaşında idi. Genç yaşında Geç yaşanmışlıklarını yansıtmak amacıyla oluşturduğu Düş Gemisinde kendisi gibi Düş Yolcularını bu yola dahil ederek büyük bir ekip olabilmeyi başardı.

Daha fazla insana ulaşabilme umudu ile çıktığı bu Düş Yolculuğuna yeni duraklar ekleyerek devam etmektedir.

Şeffaf Kargo

Türkiye'nin her yerine Şeffaf Kargo!

30 Gün İçinde İade

30 gün içinde para iade garantisi

100% Doğal Üretim

Katkısız %100 doğal

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı/ Havale/EFT